Αθήνα

Αλλαγή
» Newsletter   »Πρόσκληση   »Ζήτηση Προσφοράς

Επιθυμώ να λαμβάνω τις καθημερινές
προσφορές στο e-mail μου

Ευκαιρίες καριέρας

Οι exypnesagores.gr συνεργάζονται με πληθώρα συνεργατών για την ανάπτυξη, τον έλεγχο και την βελτίωση των υπηρεσιών μας. Ζητούμε INTERNET SALES & MARKETING REPRESENTATIVES σε Αθήνα & Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες

  • Καθημερινά εξωτερικά ραντεβού με πελάτες

  • Πώληση υπηρεσιών internet

  • Ημερήσια εργασία βάσει στόχου

  • Χειρισμός λογισμικού για ενημέρωση πωλήσεων υπηρεσιών

  • Εξυπηρέτηση πελατών / After-Sales service

Απαιτούμενα προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε εξωτερικές πωλήσεις υπηρεσιών ή internet marketing (γνώση της αγοράς μικρο-μεσαίων επιχειρήσεων θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα).

  • Άριστη γνώση και χρήση του διαδικτύου

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office)

Συνεκτιμώμενα προσόντα

  • Επαγγελματική εμφάνιση

  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και την επίτευξη των στόχων

  • Ομαδικό πνεύμα

  • Γνώση της αγοράς

Η Εταιρία προσφέρει ελκυστικό σύστημα απόδοσης κινήτρων δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email mediadynamic@ontelecoms.gr